Форум настоящих леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Корейська косметика


Корейська косметика

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Я слідкую за трендами у сфері краси і часто чую про корейську косметику. Які конкретні інгредієнти або технології роблять її такою особливою та ефективною? Які з продуктів ви особисто б рекомендували спробувати першими?

0

2

Завжди слідкувала за своєю шкірою, але знайомство з корейською косметикою стало для мене справжнім відкриттям. Вона не просто популярна, вона дійсно працює! Шкіра виглядає молодше, більш зволоженою та здоровою. Ще одна перевага - це доступність. Інтернет-магазин Lemon House дозволяє легко знайти потрібний товар, отримати консультацію та швидко отримати замовлення.
Собі нещодавно купила round lab pine cleanser дуже гарний очисник, мені його консультанти порадили, з іншими магазинами я не мала такої приємної співпраці.

0

3

По своему опыту могу посоветовать кокосовое масло для лица  Dr.Yudina Oleum Relax https://rozetka.com.ua/maslo-dlya-litsa … kokosovoe/
Это масло  с витаминами группы В, содержится большое количество редких витаминов С, Р, К и микроэлементы, что отлично влияет на структуру кожи- рекомендую.
https://content2.rozetka.com.ua/goods/images/big/195253406.jpg

0


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Корейська косметика