Форум настоящих леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Вибір самоката для дитини


Вибір самоката для дитини

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ми з чоловіком хочемо придбати самокат для нашої доньки на день народження. Але в магазинах такий вибір, що аж очі розбігаються! Як вибрати правильно, щоб не підвести дитину і не витратити забагато? Яка марка краща? Чи може хтось порадити конкретну модель?

0

2

Привіт! Я купував самокат для свого сина минулого року. Я дивився на такі параметри, як міцність конструкції, висота ручки (щоб підійшов за зріст), амортизація. Обрав модель Micro, дуже задоволений якістю. Можу порекомендувати.

0

3

Юрий Великий написал(а):

Привіт! Я купував самокат для свого сина минулого року. Я дивився на такі параметри, як міцність конструкції, висота ручки (щоб підійшов за зріст), амортизація. Обрав модель Micro, дуже задоволений якістю. Можу порекомендувати.

Дякую за пораду! А Micro Sprite добре гальмує? Чи немає проблем з ним? Вибір такий величезний, що аж запам'ятовується. Яка модель, які параметри важливі? Які взагалі бренди надійні?

0

4

Так, гальмує добре і не має проблем. Якщо дитина молодша, важливо обрати модель з низькими кермом та додатковими засобами безпеки. Перевірте також якість коліс та матеріал рами дитячого самоката https://allo.ua/ua/samokaty/ . Ну і відштовхуйтесь від вашого бюджету звісно.
Бренди типу Micro, Razor, або Globber вважаються надійними. Я купував його в інтернет-магазині Алло, там була хороша ціна і швидка доставка. Рекомендую переглянути їх асортимент, можливо, вам сподобається ще якась модель. Якщо будуть питання - пишіть, допоможу!
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/m/i/mini-micro-deluxe-magic-purple-mmd129_01_24w.jpg

Отредактировано Юрий Великий (2024-03-25 00:10:04)

0


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Вибір самоката для дитини