Форум настоящих леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Вхідна дверь


Вхідна дверь

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Орендував собі складське приміщення для зберігання дитячих товарів, але там настільки слабка дверь, що її досить штовхнути ногою і вона відкриється, а там всього на кругленьку суму, тому хочу купити вхідні двері нову.

0

2

Хотіла б поміняти вхідні двері собі в квартиру, моя вже досить стара і замок періодично заїдає, тому буду дуже вдячна запропонованим варіантам. Які зараз ціни на них? Яку краще купувати?

0

3

Насправді все залежить від бюджету, на яку суму ви розраховуєте, коли ми шукали, то бачили варіанти від 1000 і до дуже кругленьких сум.
Тому спочатку потрібно розуміти скільки ви готові витратити.

0

4

Близько трьох місяців тому я вирішив поміняти двері спочатку своїм батькам в будинок, тому що у них були старенькі і дерев'яні, а потім вирішив і собі придбати, а свою демонтував і віддав їм на літню кухню.
Коли підшукував варіанти, то потрапляв на різні, але коли вже визначився з моделлю, то просто порівняв ціни, можу сказати з упевненістю, що кращий асортимент і ціни на вхідні двері https://ars.ua/dveri-ta-furnitura/dveri/vhidni-dveri/ у цій компанії.
Варті уваги, до речі діють акції. Замовив собі Vinorit ПБ/ПВ-82.

https://images.ua.prom.st/2920628823_w300_h300_dver-vhodnaya-ministerstvo.jpg

0

5

Моя мечта давняя иметь двери-порталы в доме. Она сбылась! Мы построили огромный дом и заказали на первый этаж двери порталы тут  Они выводят на задний двор. Мы переживали о теплопотере, но двери герметично закрываются на зиму и пользуемся ними только в теплое время года. Я очень довольна.

0


Вы здесь » Форум настоящих леди » Тестовый форум » Вхідна дверь